Türkiye Kürek Federasyonu Başkanlığı tarafından, Galatasaray, Fenerbahçe ve Şişe Cam spor kulüplerinden 104 sporcunun katılımı yapılan Kürek Milli Takımı Su Testi Köyceğiz’de gerçekleştiriliyor.

4 gün sürecek olan Milli Takım Kampını ziyaret eden Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Sporcu ve Antrenörlerle bir araya gelerek uzun süre sohbet etti. Sporun yanı sıra Akademik çalışmaların önemine değinen Öçalmaz, Başarılı sporcu hayatınızın yanı sıra iyi bir Üniversite eğitimi almanız son derece önemli. Sadece Lisans değil, Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarınızı tamamlamalısınız, sporun içinden gelen sizlerin Akademik olarakta ilerlemeniz son derece önemli dedi.

Muğla ili genelinde düzenlenen tüm kamp ve Eğitim faaliyetlerine katılmaya özen gösterdiğini belirten Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Kamp ve Test süresince her türlü desteği vereceklerini söyledi. Öçalmaz’a Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven ve Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’da eşlik etti. Daha sonra Göl Kenarında Kürek Federasyonu için yapılacak Kürek Kayıkhanesi yerinde incelemelerde bulunan üçlü, Köyceğiz Gölünde çalışmalarını yürüten sporcuları da birlikte seyrettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here