Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, FB – BJK maçında çıkan olaylarla ilgili “6-7 yıldır sporda temizlenmeyen eller var. Bu eller kırılmazsa, kesilmezse bu olaylar sürer.” dedi.
Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçının 57’nci dakikasında oyun durdu. Beşiktaş’ın yedek kalecisi Tolga Zengin, yedek kulübesinin arka tarafında yer alan sarı lacivertli taraftarlar ile sözlü tartışmaya girdi.

Araya girmeye çalışan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in kafasına tribünlerden sahaya atılan yabancı madde isabet etti. Şenol Güneş’te herhangi bir yaralanma gözükmezken, tecrübeli teknik adam şiddetli gelen yabancı maddenin kendisine isabet etmesi ile yerde kaldı.

Usta yorumcu Rıdvan Dilmen olayları değerlendirdirirken, şu ifadeleri kullandı:

“TFF YASA İLE UĞRAŞACAĞINA BUNLARI DÜZELTSİN”
“Trabzon’da kurşulanma. Bu sportif bir olay mı? Şenol Güneş’in kafasına isterse ciklet gelsin, fark etmez. Yasa ile uğraşacaklarına bir takım şeyleri düzeltsinler.

“TEMİZLENMEYEN ELLER VAR”
Detayları incelenir inşallah. Daha reklamlar bu. Bismillah bakalım. Bu süreçler böyle kolay süreçler değil. 6-7 yıldır spora el atılan eller var. Temizlenmeyen eller var. Bu eller kırılmazsa, kesilmezse bu olaylar sürer. Her camia için geçerli. Her sportif ve sportif alan dışında da bu eller kesilmeli. Yarısı bile kesilmedi daha. Sporun içine her şeyi soktular maalesef. Bir de böyle açık kanalda maç. Büyük camialar maç yapıyor. Mis gibi!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here