İngilizlerin hırçın futbolcusu Joey Barton, Arjantin’in Ekvador’u 3-1 mağlup ettiği maçta Messi’nin attığı 3 golde de bir tuhaflık olduğunu iddia etti.

Bu maçta bir tuhaflık var
Messi’nin attığı 3 golde de bir tuhaflık var: 23 numaraya dikkat edin! Hırçınlığıyla bilinen İngiliz futbolcu Joey Barton, Ekvador-Arjantin maçında bir tuhaflık buldu.

Barton iattığı tweet’te ‘Messi’nin gollerini bu sabah izledim. Bana bir şey doğru gelmedi. Üç golde de bir tuhaflık var’ dedi.
Barton 23 numaralı Aymar’ın pozisyonlardaki davranışlarının garip olduğunu belirtti. ‘Bu bir tesadüf de olabilir’ diyen İngiliz futbolcunun tespitleri şöyle.


Messi’nin ilk golü:
Messi’nin ilk golü: Messi, Di Maria’ya topu verip ceza sahasına doğru kaçıyor. Topu vermeden önce yanında kendisini takip eden 23 numaralı Aimar, Messi içeri kaçarken yavaşlıyor ve onun gerisinde kalıyor.

Boş kalan Messi topu ağlara gönderiyor.


Messi’nin ikinci golü
Messi’nin ikinci golü: Messi ceza sahasına doğru ilerlerken topa hamle şansı olan 23 numaralı Aimar ilginç bir biçimde topa hafifçe dokunup topu Messi’nin önüne atıyor.
Topu önünde bulan Messi de golü atıyor.


Messi’nin üçüncü golü:
13 / 15 Messi’nin attığı 3 golde de bir tuhaflık var: 23 numaraya dikkat edin!


Messi’nin üçüncü golü: Messi kaptığı topla ceza sahasına ilerlerken onu bu kez 3 numaralı oyuncu karşılıyor, bu oyuncunun hemen solunda bulunan 23 numaralı Aimar da yavaş yavaş Messi’ye yaklaşıyor. Messi bir vücut çalımı atınca 23 numaralı oyuncu bir anda ters koşu yaptığı için pozisyonun dışında kalıyor.

3 numarayla yalnız kalan Messi ceza sahasına sürdüğü topu kaleye yollayıp golü buluyor.

İşte Barton’un bahsettiği goller
15 / 15 3 golü ve 23 numaranın Messi karşısındaki hareketlerini buradan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here