Erman Toroğlu, Galatasaray’ın deplasmanda Medipol Başakşehir ile oynadığı mücadeleyi değerlendirdi.

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Medipol Başakşehir- Galatasaray karşılaşmasını değerlendirdi. Toroğlu, “Gerizekalı bir antrenör ancak Başakşehir’e çift santrfor oynar. Ben antrenör olsam, gerizekalı olsam, Başakşehir’e çift santrfor oynarım.” dedi..

12 TOROĞLU’NDAN SERT ELEŞTİRİ
İşte Erman Toroğlu’nun Igor Tudor ile ilgili yaptığı sert eleştiriler…

11IGOR TUDOR KAŞINIYOR
Bu Galatasaray ile Tudor kaşınıyor. Ya sen çift forvetle çıkıyorsun. Başakşehir standart bir takım. Sen bu takıma karşı farklı şeyleri denemeye kalkarsan böyle olursun. Emre’nin olmaması Başakşehir’e fırsat oldu. Emre olduğunda diğer oyuncular topu ona veriyor. Yani Emre yönlendiriyor takımı. Ama çok zamanda takımın hızını düşürüyor. Emre’nin olmaması iyi oldu.

10GOMIS VE EREN TEK ADAMLIK
Gomis ve Eren bir adamlık oynuyor. Orta sahayı kalabalık tutacaksın bu takıma… Başakşehir kalecisi Volkan degaj yapmıyor. Oyun oynayarak çıkıyorlar. Başakşehirli oyuncular teknik olarak hepsi topa hakimler. Fizik olarak da iyiler.

9BÖYLE GİDERSE FARK OLUR
Galatasaray’ın önde basma taktiği tutmadı. 4-5 Galatasaraylı oyuncu oyundan düşüyor. Böyle devam ederse fark artarak gider. Sen nasıl iki forvet deniyorsun Başakşehir takımına karşı? Türkiye’nin en hazır takımı… Başakşehir, Beşiktaş’a göre daha komplike oynuyor.

8BAŞAKŞEHİR OYNATMADI
Başakşehir, oynatmadı Galatasaray’ı. Bütün toplar Başakşehirli oyunculara geliyor. Fizik olarak çok iyiler.

7TAFFAREL’DEN SONRA SIKINTI OLDU
Taffarel gittikten sonra Muslera’da sıkıntı oldu. Muslera eskiden ceza sahasına hakimdi, şimdi tedirgin oynuyor. Galatasaray sezon başında göze hoş gelen bir top oynuyordu. Şimdi onu da oynamıyor.

6FAUL TARTIŞILIR
İlk golden önce bir faul verildi. Faul tartışılır. İkinci golde bir pasif ofsayt var mı yok mu, ona da bakacağız. Galatasaray sahada yok.

5FUTBOLCULARA BIRAKSIN
Tudor futbolculara bıraksın, futbolcular daha iyi bir takım çıkarıp oynarlar.

4”TEK ÇARE FATİH TERİM”
Galatasaray’da tek çare Fatih Terim. Başka bir çözüm olmaz.

3”ANCAK GERİ ZEKALI BİR ANTRENÖR…”
Çift santrafor oynanmayacak tek maç Başakşehir. Gerizekalı bir antrenör ancak Başakşehir’e karşı çift santraforla oynar.

2”GOMIS MUTSUZ, BELHANDA MUTSUZ”
Gomis’in yüzüne bakıyorum, mutsuz. Sezon başındaki gibi değil. Galatasaraylı oyuncuların suratına bakın, bazıları mutsuz. Belhanda’ya bakın, yürüyerek çıktı.

1”FUTBOLCULAR İLE TUDOR ARASI…”
Galatasaray’da futbolcular ile Tudor arasında bir şey var, bu çok net gözüküyor.

SporX

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here