Galatasaray’da gündeme bomba gibi düşecek Candan Erçetin gelişmesi yaşandı. Habertürk yazarı Meriç Müldür, Candan Erçetin başkanlığında güçlü bir yönetim kurulacağını ve Galatasaray’ın Mayıs ayındaki seçiminde Candan Erçetin’in aday olacağını iddia etti.

Habertürk yazarı Meriç Müldür, Galatasaray’la ilgili sıcak gelişmeyi köşesine taşıdı. Meriç Müldür, Candan Erçetin’in Galatasaray Başkanlığı için çalışma başlattığını iddia etti.

Müldür’ün “Hadi oradan diyenleri duyar gibiyim” dediği yazısı şöyle…

“Başkanlık adayları artıyor dedim ya; çok sürpriz bir isim daha duydum. Candan Erçetin… Uzak bir ihtimal gibi görünse de camia içindeki bazı dinamikler Erçetin’in ismini gündeme taşıdı. Kendisi ile konuşulmuş. Evet de dememiş, hayır da.

SEMBOLİK BAŞKANLIK, GÜÇLÜ YÖNETİM

Galatasaraylılar Derneği’nin 100. yılında başkanlığını yapan, kulüp yönetim kurulunda da bir dönem yer alan Erçetin’in sembolik başkanlığı altında bir yönetim kurulu oluşturmaya yönelik nabız yoklayanlar var. Mevcut adaylar dikkate alındığında Duygun Yarsuvat kanadının ve İnan Kıraç’ın destek verebileceği konuşuluyor. Hatta “Cemal Özgörkey seçime girmezse, Mustafa Cengiz’e karşı Candan Erçetin kazanır” diyenler dahi bulunuyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here