Fenerbahçe’nin Osmanlıspor’u 2-0 yendiği maçı değerlendiren Rıdvan Dilmen, “Aykut Kocaman ile uzun yıllar devam edilmeli. Aykut Kocaman devam edecekse, seneye Valbuena olmaması lazım.” dedi.

Fenerbahçe, Süper Lig 28. haftasında sahasında Osmanlıspor’u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Rıdvan Dilmen N TV’de müsabakayı yorumladı.

Dilmen’in açıklamaları şu şekilde:

“YAPILAN KÜÇÜK RÖTUŞLAR…”
“Bazı küçük rütuşlar büyük sonuçlar çıkarır. Günümüz futbolunda duran toplar önemli olduğu için ve şampiyon olan takımların yakın tarihine baktığımız zaman duran topu iyi kullanan futbolcuların faktörü önemliydi. İlk yarıda korner dahil, özellikle ceza sahası ve taç çizgisi yanındaki duran toplardan 8 tane kullanıldı. Ancak sonuç alınamadı.”

HASAN ALİ İLE ALPER NEDEN KORNERE GİDİYOR?”
“Bugün de zaten kilidi bu tip oyuncuyla açabilirsiniz. Ben gerçekten Aykut Kocaman’a sormak istiyorum. Korner ve faul kullanılıyor ya, Hasan Ali ile Alper gidiyor. Acaba ne düşünülüyor? Çok merak ediyorum. İki oyuncu bir Valbuena duran topu kullanamaz.”

“İLK GOLDE TEREDDÜTÜM VARDI”
“Yardımcı hakem korner bayrağındaydı. Ben şu yorumu yapacaktım. Pieroyu bekleyeyim diyecektim. Osmanlıspor çizgiye adam koymadı. Sadece kalecinin önünde 1 oyuncu vardı. Hakem kritik yerde pozisyonu gördü ve kendisini tebrik ediyorum. Ben emin değildim. Benim tereddütüm vardı yani.”

“AYKUT KALACAKSA VALBUENA GİTSİN”
Aykut Kocaman ile uzun yıllar devam edilmeli. Aykut Kocaman devam edecekse, seneye Valbuena olmaması lazım. 4 maçta hiç gol yemedi Fenerbahçe. İlk yarıda berbat bir oyun. 2. yarıda kendisine göre risk ama taraftara göre olması gereken bir oyun.”

Kaynak: Skorer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here