Fenerbahçe’deki geleceği belirsizliğini koruyan Brezilyalı futbolcu Fernandao’nun menajeri Eduardo Uram, golcü oyuncu ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Unam, “Bursaspor’un Fenerbahçe’yle, Fernandao’yu tekrar almak adına görüşmeye başladığı yönünde bana bilgi gelmedi ama Türkiye’den teklifler alıyorum. Takımların isimlerini söyleyemem. Ama teklifler aldım. Avrupa’dan da ilgilenenler var. Ocak ayında ne olacağını göreceğiz. Fernandao şu anda oynamıyor. Diğer forvetler tercih ediliyor” dedi.

Brezilyalı golcünün sözleşmesine saygı duyduğunu belirten Eduardo Uram, ”Oynamıyor ama mutlu diyemeyiz elbette. Oynamak istiyor. Çok çalışıyor ve Fenerbahçe’yle olan sözleşmesine saygı duyuyor. Ama oynaması da gerekiyor.

Şimdiden transferde ne olur bilemiyorum. Ama talipler var. Fenerbahçe yönetimiyle konuşuruz. Teklifleri değerlendirmemiz gerekirse değerlendiririz. Sakatlıklar yaşadı. Bu da oynamasına engel oldu. Şu anda sakatlıkla ilgili bir sorunu yok. Oynamak önceliği. Kendine güveniyor ve oynadığı zaman takımına yardımcı olacağına inanıyor” ifadelerini kullandı.

Ajansspor

SaveSave

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here