1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç, derneğin 25. yılı için düzenlenen baloda Fenerbahçe başkan adaylığını açıkladı. Ali Koç, 2018 yılında yapılacak Fenerbahçe başkanlığı için çalışmalarını daha iyi sürdürebilmek için 1907 Fenerbahçe Derneği başkanlığını bıraktığını açıkladı.


İşte Ali Koç’un Fenerbahçe’ye başkan adayı olacağını ifade ettiği sözleri…
”13 yıldır gururla sürdürdüğüm 1907 Fenerbahçe Derneği başkanlığını bırakıyorum. Nedeni de 2018 Mayıs ayında yapılacak seçimler. Seçim sürecinin daha şeffaf olması sebebiyle karar aldım. Sizlerden bir ricam var, lütfen benden duymadan hiçbir habere inanmayın.”

”Zorlu bir süreç olacak. Sosyal medyada bana sahip çıkan, destek veren tüm taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. osyal medyada artık rejimler, hükümetler etkileniyor. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Fenerbahçe’nin gücünü tüm dünyada hissettirmek için bir olmalıyız.”


Ali Koç’un bu sözlerinden sonra konuşması alkışlarla kesildi.

Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığı dışında şampiyonluk konusunda da kısa bir değerlendirme yaptı. İşte Koç’un o sözleri…

”Bizim stadımızda el emeği, alın teri var. Bu nedenle en güzel stat bizimkisi, bu nedenle diğer statlardan farklı. Bugün geldiğimiz noktada, bizim dışımızda sadece Beşiktaş kendi stadını yaptı.

”Fenerbahçe umuttur. Umuyorum ki futbol takımımız şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi olduğunu gösterecektir. Bu hafta sonu Beşiktaş maçında beklenen sıçramayı yapacağımızı umuyorum. Şampiyonluk denkleminin en önemli unsurlarından biri tribün desteğidir. Bu desteği sezon sonuna kadar vereceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here