Fenerbahçe efsanesi ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Cocu kararını değerlendirdi.

Fenerbahçe – Ankaragücü maçı sonrası NTV Spor’da bu kararı değerlendiren Rıdvan Dilmen’in açıklamaları şu şekilde:
Başkan iddialı bir şey söyledi. Devre arasına kadar değişiklik olmayacak dedi. Başkan, senin kredin çok fazla. Taraftarın tepkisi sana değil, Cocu’ya zaten. Cocu’ya, Comolli’ye… Ama hatadan erken dönmekte bir şeydir. Galatasaray’a 3-0 yenilirsen Cocu ile devam edecek miydin? 5 gün sonra maçın var. Ersun olmaz, Aykut olmaz demişsin. Yurt dışından B planın yoksa ne yapacaksın? Taraftarlar da lütfen evine gitsin, insanlara daha fazla panik yaptırmasınlar. Kararı sıcağı sıcağına verdirmeyin.

Cuma’ya kadar zamanları var şimdi. Cocu gitti. Daha önce yapmalıydılar. Ersun Yanal için de bu kadar iddialı konuşmamalıydı. Ali Bey taraftarlıktan gelen bir başkan. Ali Koç, kendi dünyasında diyor ki eğer Ersun’u getirirsek taraftarın her dediğini yapıyor olacağım. Taraftarın her dediğini yapmamak lazım demiştir. Ersun Yanal’ın hataları oldu. Kulübümüz açıklamaları falan…

Fenerbahçe’nin getireceği teknik direktör, kalıcı bir teknik direktör olmamalıdır. Guardiola falan olmadığı sürece… Bir gerçek var ki Ersun Yanal ve Aykut Kocaman olmayacak. Ali Bey’in kendisi dedi. Fenerbahçe, 3’e 5’e alışık bir takım değildir. 1-0 kazansaydı bugün Cocu gidecek miydi? Gitmeyecekti. Bu da yanlış.

Cocu, geç kalınmış bir karardır. Comolli’yi de güvenmiyorum. Araştırdı o kadar Ayew’i getirdi. Araştırıp Emre Akbaba’yı istedi. Nereden tanıyordun sen Emre’yi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here