Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Rizespor karşısında alınan 3-0’lık yenilginin ardından taraftarın yanına giderek, “Bunlar bu kutsal formanın ağırlığının farkında değiller.” dedi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Rize yenilgİsi sonrası tribünlere gidip taraftardan özür diledi
Fenerbahçe’de kötü gidişat devam ediyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Çaykur Rizespor deplasmanında ilk yarıda yenilen 3 golden sonra soyunma odasına inmek zorunda kaldı. Ali Koç, mücadele sonrasında da tribünlere giderek özür diledi. Ali Koç, Fenerbahçeli futbolcuların üzerlerindeki formanın ağırlığının farkında olmadığını belirtti.
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Çaykur Rizespor’a 3-0 mağlup oldukları maçın ardından deplasman tribününü dolduran taraftarlarının yanına gitti ve açıklama yaptı.

Ali Koç, “Ne bağırsanız haklısınız. Mahcubuz size karşı. Düzelecek, öyle ya da böyle düzelecek. Size çektirdiğimiz eziyetten ötürü özür diliyorum.” ifadelerini kullandı.

“BU FORMANIN AĞIRLIĞININ FARKINDA DEĞİLLER”

Sözü sık sık taraftarlardan tarafından bölünen ve yeni hoca isteklerini dile getiren taraftarlara karşı Ali Koç, “Her reaksiyonda haklısınız. Hani diyorsunuz ya; bu forma kutsaldır diye, evet kutsaldır ve bunlar bu formanın ağırlığının farkında değiller. Bunu öğreteceğiz onlara.” dedi.

“SABREDİN DE DİYEMİYORUM, MAHCUBUM”

Son olarak Ali Koç, “Sabredin de diyemiyorum, mahcubum size.” dedi ve taraftarların yanından ayrıldı.

Ali Koç’un sözünün bitmesinin ardından bir taraftar elini öptü. Deplasman tribünündeki taraftarlar Ali Koç’un ardından, “Büyük Başkan” tezahüratları yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here